Redakcja

REDAKCJA, poza korektą tekstu, obejmuje dodatkowo poprawę:

  • Stylu (usunięcie powtórzeń, dbałość o jasność, zwięzłość i prostotę języka)
  • Kompozycji (usunięcie błędów logicznych, zaburzeń w konstrukcji tekstu)
  • Niespecjalistycznych błędów rzeczowych

Redakcja jest wyceniana indywidualnie, wykonywana jest razem z korektą.

Cena: od 8,50 zł netto za stronę rozliczeniową (1800 znaków) przy objętości minimalnej 1 arkusz (40 000 znaków)*.

Oferta obejmuje dwukrotne (korekta) lub trzykrotne (redakcja) czytanie tekstu. Jeśli w trakcie prac wynikną zmiany, które przekroczą ¼ dotychczas sprawdzonego tekstu, zostanie on ponownie przeczytany (jak nowy), a cena będzie indywidualnie renegocjowana. Tekst skrócony na życzenie klienta po zawarciu umowy z zasady nie będzie ponownie wyceniany.

Wszystkie poprawki są wykonywane elektronicznie, w pliku tekstowym (Word) przy włączonej funkcji śledzenia zmian, dzięki czemu widać, co zostało zmienione w dokumencie. Na życzenie klient może otrzymać dwa pliki po zakończeniu prac: z wykazem zmian oraz zaakceptowany, gotowy do wydruku (może być wysłany w formacie pdf). Ta usługa jest bezpłatna. Jeśli klient nie poinformuje o takim życzeniu, otrzyma wyłącznie plik ze zmianami.

Zapraszam do kontaktu w celu sporządzenia dokładnej wyceny i omówienia zakresu prac.

* Podana cena jest orientacyjna. Stawki zmieniają się w zależności od objętości tekstu (im krótszy tekst, tym wyższa stawka). Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.